1.5SMC16A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1.5SMC16A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5SMC16A
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 13.6V 22.5V DO214AB
Podatkovni listi: 1.5SMC16A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5SMC16A
Številka dela 1.5SMC16A Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 13.6V 22.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282545 pcs Podatkovni list 1.5SMC16A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13.6V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 22.5V
Napetost - razčlenitev (min) 15.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1.5SMC16ABBCT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 67.6A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5SMC16A V6G
1.5SMC16A V6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 13.6V 22.5V DO214AB
Na zalogi: 324055 pcs
Prenesi: 1.5SMC16A V6G.pdf
RFQ
1.5SMC16A TR13
1.5SMC16A TR13
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TVS DIODE 13.6V 22.5V SMC
Na zalogi: 137471 pcs
Prenesi: 1.5SMC16A TR13.pdf
RFQ
1.5SMC160CAHE3/9AT
1.5SMC160CAHE3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 136V 219V DO214AB
Prenesi: 1.5SMC160CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC160CAHE3/57T
1.5SMC160CAHE3/57T
Prenesi: 1.5SMC160CAHE3/57T.pdf
1.5SMC16A
1.5SMC16A
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC SMD
Prenesi: 1.5SMC16A.pdf
1.5SMC16A M6G
1.5SMC16A M6G
Prenesi: 1.5SMC16A M6G.pdf
1.5SMC16A V7G
1.5SMC16A V7G
Prenesi: 1.5SMC16A V7G.pdf
1.5SMC160CA-M3/57T
1.5SMC160CA-M3/57T
Prenesi: 1.5SMC160CA-M3/57T.pdf
1.5SMC16A R7G
1.5SMC16A R7G