1110-2R7M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1110-2R7M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1110-2R7M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 9A 5 MOHM TH
Podatkovni listi: 1110-2R7M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1110-2R7M
Številka dela 1110-2R7M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.7UH 9A 5 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5371 pcs Podatkovni list 1110-2R7M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.660" Dia (16.76mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1110
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M6213 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 5 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 5 mOhm Max
Trenutna ocena 9A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
Na zalogi: 121086 pcs
Prenesi: 1110-3-05-15-00-00-01-0.pdf
RFQ
1110-2R2M
1110-2R2M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 2.2UH 9A 5 MOHM TH
Na zalogi: 4785 pcs
Prenesi: 1110-2R2M.pdf
RFQ
1110-270K
1110-270K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 27UH 4.5A 30 MOHM TH
Prenesi: 1110-270K.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
Prenesi: 1110-3-05-01-00-00-01-0.pdf
1110-2R2M-RC
1110-2R2M-RC
Prenesi: 1110-2R2M-RC.pdf
Opis: FIXED IND 270UH 1.6A 300 MOHM TH
Prenesi: 1110-271K.pdf
Opis: FIXED IND 33UH 4A 40 MOHM TH
1110-270K-RC
1110-270K-RC
Prenesi: 1110-270K-RC.pdf
Prenesi: 1110-271K-RC.pdf
1110-2R7M-RC
1110-2R7M-RC
Opis: FIXED IND 2.7UH 9A 5 MOHM TH
Prenesi: 1110-2R7M-RC.pdf
Opis: CONN PC PIN SQUARE
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika