1110-8R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1110-8R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1110-8R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 9A 9 MOHM TH
Podatkovni listi: 1110-8R2M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1110-8R2M
Številka dela 1110-8R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 8.2UH 9A 9 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5291 pcs Podatkovni list 1110-8R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.660" Dia (16.76mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1110
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M6219 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 9 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max
Trenutna ocena 9A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1110-F112-P1M1-0.1A
1110-F112-P1M1-0.1A
Proizvajalci: E-T-A
Opis: CIR BRKR THRM 100MA 250VAC 50VDC
Na zalogi: 2302 pcs
Prenesi: 1110-F112-P1M1-0.1A.pdf
RFQ
1110-680K
1110-680K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 68UH 2.8A 77 MOHM TH