1120-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1120-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1120-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 11.4A 4 MOHM TH
Podatkovni listi: 1120-2R2M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1120-2R2M
Številka dela 1120-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 11.4A 4 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5428 pcs Podatkovni list 1120-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.810" Dia (20.57mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1120
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M6246 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 4 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 4 mOhm Max
Trenutna ocena 11.4A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1120-270K-RC
1120-270K-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 27UH 5.5A 26 MOHM TH
Na zalogi: 27402 pcs
Prenesi: 1120-270K-RC.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 2.2MH 800MA 1.54 OHM
Na zalogi: 35067 pcs
Prenesi: 1120-222K-RC.pdf
RFQ
1120-271K
1120-271K
Opis: FIXED IND 270UH 2A 213 MOHM TH