1130-1R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1130-1R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1130-1R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 21A 3 MOHM TH
Podatkovni listi: 1130-1R2M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1130-1R2M
Številka dela 1130-1R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.2UH 21A 3 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4132 pcs Podatkovni list 1130-1R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1130
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M6284 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 21A 3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max
Trenutna ocena 21A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1130-1R0M
1130-1R0M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 1UH 21A 3 MOHM TH
Na zalogi: 4153 pcs
Prenesi: 1130-1R0M.pdf
RFQ
1130-1R5M
1130-1R5M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 1.5UH 21A 3 MOHM TH
Na zalogi: 5554 pcs
Prenesi: 1130-1R5M.pdf
RFQ
1130-182K
1130-182K
Opis: FIXED IND 1.8MH 1.6A 705 MOHM TH
Prenesi: 1130-182K.pdf
1130-1R5M-RC
1130-1R5M-RC
Prenesi: 1130-1R5M-RC.pdf
Opis: FIXED IND 180UH 5.5A 72 MOHM TH