1130-3R3M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1130-3R3M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1130-3R3M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 21A 3 MOHM TH
Podatkovni listi: 1130-3R3M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1130-3R3M
Številka dela 1130-3R3M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.3UH 21A 3 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4594 pcs Podatkovni list 1130-3R3M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M6289 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 21A 3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max
Trenutna ocena 21A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1130-471K
1130-471K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 470UH 4A 187 MOHM TH
Na zalogi: 3966 pcs
Prenesi: 1130-471K.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 47UH 9A 24 MOHM TH
Na zalogi: 4998 pcs
Prenesi: 1130-470K.pdf
RFQ
1130-3R3M-RC
1130-3R3M-RC
Opis: FIXED IND 3.3UH 21A 3 MOHM TH
Prenesi: 1130-3R3M-RC.pdf
1130-391K-RC
1130-391K-RC
Opis: FIXED IND 390UH 4A 169 MOHM TH
Prenesi: 1130-391K-RC.pdf
Opis: FIXED IND 3.9MH 1A 1.67 OHM TH
Prenesi: 1130-392K-RC.pdf
1130-3R9M
1130-3R9M
Opis: FIXED IND 3.9UH 21A 3 MOHM TH
Prenesi: 1130-3R9M.pdf
Opis: FIXED IND 39UH 11.4A 22 MOHM TH