1140-8R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1140-8R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1140-8R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 27A 4 MOHM TH
Podatkovni listi: 1140-8R2M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1140-8R2M
Številka dela 1140-8R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 8.2UH 27A 4 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5301 pcs Podatkovni list 1140-8R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.500" Dia (38.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1140
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M6336 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 1.030" (26.16mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 27A 4 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 4 mOhm Max
Trenutna ocena 27A Tok - nasičenost -