2000-2R0-V-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2000-2R0-V-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2000-2R0-V-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2UH 15.6A 2.7 MOHM TH
Podatkovni listi: 2000-2R0-V-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2000-2R0-V-RC
Številka dela 2000-2R0-V-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2UH 15.6A 2.7 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5183 pcs Podatkovni list 2000-2R0-V-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.680" Dia x 0.410" W (17.27mm x 10.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2000
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Vertical (Open)
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2µH Unshielded Toroidal Inductor 15.6A 2.7 mOhm Max Radial, Vertical (Open)
DC Resistance (DCR) 2.7 mOhm Max Trenutna ocena 15.6A