2100HT-101-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2100HT-101-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2100HT-101-V
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 4.6A 53 MOHM TH
Podatkovni listi: 2100HT-101-V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2100HT-101-V
Številka dela 2100HT-101-V Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 4.6A 53 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4791 pcs Podatkovni list 2100HT-101-V.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.860" Dia (21.84mm)
Ščitenje Shielded Serija 2100HT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M1297 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Shielded Toroidal Inductor 4.6A 53 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 53 mOhm Max
Trenutna ocena 4.6A Tok - nasičenost -