2100HT-2R2-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2100HT-2R2-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2100HT-2R2-V
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 18.3A 4 MOHM TH
Podatkovni listi: 2100HT-2R2-V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2100HT-2R2-V
Številka dela 2100HT-2R2-V Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 18.3A 4 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4075 pcs Podatkovni list 2100HT-2R2-V.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.860" Dia (21.84mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Toroidal Inductor 18.3A 4 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 4 mOhm Max Trenutna ocena 18.3A