2200HT-271-V-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200HT-271-V-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2200HT-271-V-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 270UH 3.3A 160 MOHM TH
Podatkovni listi: 2200HT-271-V-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2200HT-271-V-RC
Številka dela 2200HT-271-V-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 270UH 3.3A 160 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55151 pcs Podatkovni list 2200HT-271-V-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.950" Dia x 0.550" W (24.13mm x 13.97mm)
Ščitenje Shielded Serija 2200HT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 270µH Shielded Toroidal Inductor 3.3A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 3.3A Tok - nasičenost -