2200HT-681-H
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200HT-681-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2200HT-681-H
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 680UH 2.6A 270 MOHM TH
Podatkovni listi: 2200HT-681-H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2200HT-681-H
Številka dela 2200HT-681-H Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 680UH 2.6A 270 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5098 pcs Podatkovni list 2200HT-681-H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.950" Dia (24.13mm)
Ščitenje Shielded Serija 2200HT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 680µH Višina - sedež (maks.) 0.550" (13.97mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 680µH Shielded Toroidal Inductor 2.6A 270 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Trenutna ocena 2.6A