2300HT-471-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-471-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2300HT-471-V
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 470UH 4.5A 140 MOHM TH
Podatkovni listi: 2300HT-471-V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2300HT-471-V
Številka dela 2300HT-471-V Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 470UH 4.5A 140 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4573 pcs Podatkovni list 2300HT-471-V.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M1330 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470µH Shielded Toroidal Inductor 4.5A 140 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 4.5A Tok - nasičenost -