2300HT-561-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-561-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2300HT-561-V
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 560UH 3.4A 240 MOHM TH
Podatkovni listi: 2300HT-561-V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2300HT-561-V
Številka dela 2300HT-561-V Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 560UH 3.4A 240 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4887 pcs Podatkovni list 2300HT-561-V.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 560µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 240 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Trenutna ocena 3.4A