2300HT-8R2-H
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-8R2-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2300HT-8R2-H
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 24.3A 5 MOHM TH
Podatkovni listi: 2300HT-8R2-H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2300HT-8R2-H
Številka dela 2300HT-8R2-H Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 8.2UH 24.3A 5 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5078 pcs Podatkovni list 2300HT-8R2-H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.280" Dia (32.51mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Shielded Toroidal Inductor 24.3A 5 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 5 mOhm Max Trenutna ocena 24.3A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2300HT-821-H
2300HT-821-H
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 820UH 3.1A 300 MOHM TH
Na zalogi: 4799 pcs
Prenesi: 2300HT-821-H.pdf
RFQ
2300HT-821-V-RC
2300HT-821-V-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Na zalogi: 25323 pcs
Prenesi: 2300HT-821-V-RC.pdf
RFQ
2300HT-8R2-H-RC
2300HT-8R2-H-RC
Opis: FIXED IND 8.2UH 24.3A 5 MOHM TH