3046L-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3046L-1-252 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3046L-1-252
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka SENSOR LINEAR 3.81MM WIRE LEADS
Podatkovni listi: 3046L-1-252.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3046L-1-252
Številka dela 3046L-1-252 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis SENSOR LINEAR 3.81MM WIRE LEADS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4949 pcs Podatkovni list 3046L-1-252.pdf
Napetost - oskrba - Sklop zaključka Wire Leads
Tehnologija Resistive Paket naprave za dobavitelja -
Serija - Rotacijski kot - električni, mehanski -
Toleranca odpornosti ±20% Odpornost 2.5 kOhms
Pakiranje Bulk Paket / primer Module, Wire Leads, Threaded
Izhodni signal - Izhod Resistive
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Linearnost ±5%
Linearni razpon 0 ~ 3.81mm (0 ~ 0.15") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant