3046L-3-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3046L-3-252 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3046L-3-252
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
Podatkovni listi: 3046L-3-252.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3046L-3-252
Številka dela 3046L-3-252 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7979 pcs Podatkovni list 3046L-3-252.pdf
Napetost - oskrba - Sklop zaključka Wire Leads
Tehnologija Resistive Paket naprave za dobavitelja -
Serija - Rotacijski kot - električni, mehanski -
Toleranca odpornosti ±20% Odpornost 2.5 kOhms
Pakiranje Bulk Paket / primer Module, Wire Leads, Threaded
Izhodni signal - Izhod Resistive
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Linearnost ±5% Linearni razpon 0 ~ 8.89mm (0 ~ 0.35")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Za merjenje Linear Position
natančen opis Resistive Sensor Linear Position Round Shaft Wire Leads Tip aktuatorja Round Shaft
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3046L-2-502
3046L-2-502
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: SENSOR LINEAR 6.35MM WIRE LEADS
Na zalogi: 8633 pcs
Prenesi: 3046L-2-502.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
Na zalogi: 12643 pcs
Prenesi: 3046L-3-502.pdf
RFQ
3047 BL001
3047 BL001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: HOOK-UP STRND 30AWG BLUE 1000'
Na zalogi: 766 pcs
Prenesi: 3047 BL001.pdf
3047 BK001
3047 BK001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: HOOK-UP STRND 30AWG BLACK 1000'
Na zalogi: 694 pcs
Prenesi: 3047 BK001.pdf
3047 BK005
3047 BK005
Opis: HOOK-UP STRND 30AWG BLACK 100'
Prenesi: 3047 BK005.pdf