3057J-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3057J-1-252
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 2.5K OHM 1W SLD HK SIDE
Podatkovni listi: 3057J-1-252.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 3057J-1-252
Številka dela 3057J-1-252 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 2.5K OHM 1W SLD HK SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4732 pcs Podatkovni list 3057J-1-252.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Solder Hook
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Serija Trimpot® 3057 - Sealed Odporen material Wirewound
Odpornost 2.5 kOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Bulk Število obratov 22
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis 2.5 kOhms 1W Solder Hook Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment