3082P-45-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3082P-45-101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3082P-45-101
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.3W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 3082P-45-101.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3082P-45-101
Številka dela 3082P-45-101 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100 OHM 0.3W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3998 pcs Podatkovni list 3082P-45-101.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.169" x 0.115" Face x 0.500" L (4.30mm x 2.92mm x 12.70mm)
Serija Trimpot® 3082 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.3W
Pakiranje Tube Število obratov 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 100 Ohms 0.3W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 10 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment