3269P-1-101GLF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3269P-1-101GLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3269P-1-101GLF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
Podatkovni listi: 3269P-1-101GLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3269P-1-101GLF
Številka dela 3269P-1-101GLF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36367 pcs Podatkovni list 3269P-1-101GLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.205" H (6.35mm x 4.32mm x 5.21mm)
Serija Trimpot® 3269 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število obratov 12
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
natančen opis 100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3269P-1-100LF
3269P-1-100LF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 10 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Na zalogi: 29130 pcs
Prenesi: 3269P-1-100LF.pdf
RFQ
3269P-1-101
3269P-1-101
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
Na zalogi: 18591 pcs
Prenesi: 3269P-1-101.pdf
RFQ
Prenesi: 3269P-1-101LF.pdf
Opis: TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ