3269P-ES2-201
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3269P-ES2-201 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3269P-ES2-201
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
Podatkovni listi: 3269P-ES2-201.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3269P-ES2-201
Številka dela 3269P-ES2-201 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5013 pcs Podatkovni list 3269P-ES2-201.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.205" H (6.35mm x 4.32mm x 5.21mm)
Serija Trimpot® 3269 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tube Število obratov 12
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment