3290P-1-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3290P-1-101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3290P-1-101
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 3290P-1-101.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3290P-1-101
Številka dela 3290P-1-101 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4757 pcs Podatkovni list 3290P-1-101.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.150" H (9.53mm x 3.81mm x 3.81mm)
Serija Trimpot® 3290 - Sealed Odporen material Wirewound
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Število obratov 25
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100 Ohms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment