3292L-1-101LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3292L-1-101LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3292L-1-101LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.5W WIRE LEADS
Podatkovni listi: 3292L-1-101LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3292L-1-101LF
Številka dela 3292L-1-101LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100 OHM 0.5W WIRE LEADS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7013 pcs Podatkovni list 3292L-1-101LF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Wire Leads
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.375" H (9.53mm x 3.81mm x 9.53mm)
Serija Trimpot® 3292 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Število obratov 25
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 100 Ohms 0.5W, 1/2W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3292L-1-101M
3292L-1-101M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 100 OHM 0.5W WIRE LEADS
Na zalogi: 3797 pcs
Prenesi: 3292L-1-101M.pdf
RFQ
3292L-1-100MLF
3292L-1-100MLF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 10 OHM 0.5W WIRE LEADS
Na zalogi: 4478 pcs
Prenesi: 3292L-1-100MLF.pdf
RFQ
32929
Proizvajalci: Wiha
Opis: CUTTER SIDE OVAL 7.87"