3292L-1-104MLF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3292L-1-104MLF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100K OHM 0.5W WIRE LEADS
Podatkovni listi: 3292L-1-104MLF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3292L-1-104MLF
Številka dela 3292L-1-104MLF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100K OHM 0.5W WIRE LEADS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4961 pcs Podatkovni list 3292L-1-104MLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Wire Leads
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.375" H (9.53mm x 3.81mm x 9.53mm)
Serija Trimpot® 3292 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Število obratov 25
Tip montaže Panel Mount, Wire Leads Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 100 kOhms 0.5W, 1/2W Wire Leads Panel Mount, Wire Leads Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3292L-1-105LF
3292L-1-105LF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 1M OHM 0.5W WIRE LEADS
Na zalogi: 7492 pcs
Prenesi: 3292L-1-105LF.pdf
RFQ
3292L-1-103MLF
3292L-1-103MLF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 10K OHM 0.5W WIRE LEADS
Na zalogi: 6099 pcs
Prenesi: 3292L-1-103MLF.pdf
RFQ
3292L-1-104M
3292L-1-104M
Opis: TRIMMER 100K OHM 0.5W WIRE LEADS