3292L-1-200MLF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3292L-1-200MLF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 20 OHM 0.5W WIRE LEADS
Podatkovni listi: 3292L-1-200MLF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3292L-1-200MLF
Številka dela 3292L-1-200MLF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 20 OHM 0.5W WIRE LEADS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4795 pcs Podatkovni list 3292L-1-200MLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Wire Leads
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.375" H (9.53mm x 3.81mm x 9.53mm)
Serija Trimpot® 3292 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 20 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Število obratov 25
Tip montaže Panel Mount, Wire Leads Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 20 Ohms 0.5W, 1/2W Wire Leads Panel Mount, Wire Leads Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3292L-1-202LF
3292L-1-202LF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 2K OHM 0.5W WIRE LEADS
Na zalogi: 7680 pcs
Prenesi: 3292L-1-202LF.pdf
RFQ
3292L-1-200M
3292L-1-200M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 20 OHM 0.5W WIRE LEADS