3296P-1-253
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3296P-1-253 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3296P-1-253
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 3296P-1-253.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3296P-1-253
Številka dela 3296P-1-253 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 28167 pcs Podatkovni list 3296P-1-253.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.190" Face x 0.190" H (9.53mm x 4.83mm x 4.83mm)
Serija Trimpot® 3296 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 25 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Druga imena 3296P-253
Število obratov 25 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis 25 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment