3296W-1-101ALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3296W-1-101ALF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3296W-1-101ALF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 3296W-1-101ALF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3296W-1-101ALF
Številka dela 3296W-1-101ALF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48141 pcs Podatkovni list 3296W-1-101ALF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.190" Face x 0.395" H (9.53mm x 4.83mm x 10.03mm)
Serija Trimpot® 3296 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Box (TB) Število obratov 25
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment