3306P-1-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3306P-1-101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3306P-1-101
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.2W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 3306P-1-101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3306P-1-101
Številka dela 3306P-1-101 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100 OHM 0.2W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330820 pcs Podatkovni list 3306P-1-101.pdf
Toleranca ±25% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.319" x 0.268" Face x 0.300" H (8.10mm x 6.81mm x 7.62mm)
Serija Trimpot® 3306 - Open Frame Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Bulk Druga imena 3306P-101
3306P1101
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100 Ohms 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment