3314G-1-252E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3314G-1-252E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3314G-1-252E
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 2.5K OHM 0.25W GW TOP
Podatkovni listi: 3314G-1-252E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3314G-1-252E
Številka dela 3314G-1-252E Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 2.5K OHM 0.25W GW TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62281 pcs Podatkovni list 3314G-1-252E.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.177" x 0.177" Face x 0.100" H (4.50mm x 4.50mm x 2.55mm)
Serija Trimpot® 3314 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 2.5 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 2.5 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment