3345P-1-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3345P-1-101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3345P-1-101
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 3345P-1-101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3345P-1-101
Številka dela 3345P-1-101 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13842 pcs Podatkovni list 3345P-1-101.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Velikost / dimenzija Round - 0.450" Dia x 0.235" H (11.43mm x 5.97mm)
Serija Trimpot® 3345 - Sealed Odporen material Wirewound
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Bulk Druga imena 3345P-101
3345P1101
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100 Ohms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment