3352T-1-252LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3352T-1-252LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3352T-1-252LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 2.5K OHM THUMBWHEEL CERM ST
Podatkovni listi: 3352T-1-252LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3352T-1-252LF
Številka dela 3352T-1-252LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 2.5K OHM THUMBWHEEL CERM ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85409 pcs Podatkovni list 3352T-1-252LF.pdf
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija Round - 0.350" Dia x 0.150" H (8.89mm x 3.81mm) Serija Trimpot® 3352 - Open Frame
Odpornost 2.5 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment