3362S-1-205LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3362S-1-205LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3362S-1-205LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 3362S-1-205LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3362S-1-205LF
Številka dela 3362S-1-205LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79307 pcs Podatkovni list 3362S-1-205LF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.275" x 0.260" Face x 0.275" H (6.99mm x 6.60mm x 6.99mm)
Serija Trimpot® 3362 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 2 MOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Število obratov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment