3386F-1-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3386F-1-101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3386F-1-101
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 3386F-1-101.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3386F-1-101
Številka dela 3386F-1-101 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 58973 pcs Podatkovni list 3386F-1-101.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.190" H (9.53mm x 9.53mm x 4.83mm)
Serija Trimpot® 3386 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Druga imena 3386F-101
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
Vrsta prilagajanja Top Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3386F-1-102
3386F-1-102
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Na zalogi: 56479 pcs
Prenesi: 3386F-1-102.pdf
RFQ
3386F-1-101T
3386F-1-101T
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Na zalogi: 38774 pcs
Prenesi: 3386F-1-101T.pdf
RFQ
3386F-1-101LF
3386F-1-101LF