3386P-DF6-202LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3386P-DF6-202LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3386P-DF6-202LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 3386P-DF6-202LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3386P-DF6-202LF
Številka dela 3386P-DF6-202LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75977 pcs Podatkovni list 3386P-DF6-202LF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.190" H (9.53mm x 9.53mm x 4.83mm)
Serija Trimpot® 3386 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 2 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Število obratov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment