3386X-DF6-502
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3386X-DF6-502 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3386X-DF6-502
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 3386X-DF6-502.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3386X-DF6-502
Številka dela 3386X-DF6-502 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 49731 pcs Podatkovni list 3386X-DF6-502.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.375" H (9.53mm x 9.53mm x 9.53mm)
Serija Trimpot® 3386 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 5 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Število obratov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment