3540S-1-101L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3540S-1-101L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3540S-1-101L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 100 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Podatkovni listi: 3540S-1-101L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3540S-1-101L
Številka dela 3540S-1-101L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 100 OHM 2W WIREWOUND LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7263 pcs Podatkovni list 3540S-1-101L.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.875" Dia x 0.750" H (22.23mm x 19.05mm) Serija 3540
Rotacija 3600° Odporen material Wirewound
Odpornost (Ohms) 100 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Druga imena 3540S1101L
Število obratov 10 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 100 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.812" (20.63mm)
Premer aktuatorja 0.2497" (6.34mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3540S-1-101
3540S-1-101
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: POT 100 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Na zalogi: 4286 pcs
Prenesi: 3540S-1-101.pdf
RFQ
3540S-1-104L
3540S-1-104L
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: POT 100K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Na zalogi: 5673 pcs
Prenesi: 3540S-1-104L.pdf
RFQ
Opis: POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Prenesi: 3540S-1-103L.pdf
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CERM 800MA 440VAC 3AB 3AG
Prenesi: 35408000029.pdf
Opis: POT 1K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Prenesi: 3540S-1-102.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: FRAME SUBASSY
Prenesi:
35409
Proizvajalci: Master Appliance Corp.
Opis: TIP, NEEDLE EXTENSION
Prenesi:
Opis: RIVET
Opis: BLOCK, SOLENOID
Na zalogi: 68 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika