3590S-2-503L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3590S-2-503L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3590S-2-503L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 50K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Podatkovni listi: 3590S-2-503L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3590S-2-503L
Številka dela 3590S-2-503L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 50K OHM 2W WIREWOUND LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10629 pcs Podatkovni list 3590S-2-503L.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.875" Dia x 0.732" H (22.22mm x 18.59mm) Serija 3590
Rotacija 3600° Odporen material Wirewound
Odpornost (Ohms) 50k Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Druga imena 3590S2503L
Število obratov 10 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.812" (20.63mm)
Premer aktuatorja 0.2497" (6.34mm)