3852A-202-252AL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3852A-202-252AL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3852A-202-252AL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 2.5K OHM 2W CERMET LINEAR
Podatkovni listi: 3852A-202-252AL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3852A-202-252AL
Številka dela 3852A-202-252AL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 2.5K OHM 2W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5680 pcs Podatkovni list 3852A-202-252AL.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.750" Dia x 0.250" H (19.05mm x 6.35mm) Serija 3852
Rotacija 280° Odporen material Cermet
Odpornost (Ohms) 2.5k Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.625" (15.88mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)