3852A-286-252AL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3852A-286-252AL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3852A-286-252AL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 2.5K OHM 2W CERMET LINEAR
Podatkovni listi: 3852A-286-252AL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
270 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3852A-286-252AL
Številka dela 3852A-286-252AL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 2.5K OHM 2W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14159 pcs Podatkovni list 3852A-286-252AL.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.750" Dia x 0.250" H (19.05mm x 6.35mm) Serija 3852
Rotacija 280° Odporen material Cermet
Odpornost (Ohms) 2.5k Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
Bushing Thread 3/8-32 Vgrajen stikalo None
Vrsta prilagajanja Side Adjustment Tip aktuatorja Slotted
Dolžina aktuatorja 0.875" (22.23mm) Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)