4114R-2-101LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4114R-2-101LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4114R-2-101LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 13 RES 100 OHM 14DIP
Podatkovni listi: 4114R-2-101LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4114R-2-101LF
Številka dela 4114R-2-101LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 13 RES 100 OHM 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145013 pcs Podatkovni list 4114R-2-101LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 14-DIP Velikost / dimenzija 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm)
Serija 4100R Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 100
Moč na element 125mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 13 Število zatičev 14
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.69mm) natančen opis 100 Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-DIP (0.300", 7.62mm)