4116R-2-151
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4116R-2-151 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4116R-2-151
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 15 RES 150 OHM 16DIP
Podatkovni listi: 4116R-2-151.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4116R-2-151
Številka dela 4116R-2-151 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 15 RES 150 OHM 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 131136 pcs Podatkovni list 4116R-2-151.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 16-DIP Velikost / dimenzija 0.865" L x 0.300" W (21.97mm x 7.62mm)
Serija 4100R Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 150
Moč na element 125mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 4116R-002-151
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 15
Število zatičev 16 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.69mm)
natančen opis 150 Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta tokokroga Bussed