4304M-102-220LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4304M-102-220LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 22 OHM 4SIP
Podatkovni listi: 4304M-102-220LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4304M-102-220LF
Številka dela 4304M-102-220LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 2 RES 22 OHM 4SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121585 pcs Podatkovni list 4304M-102-220LF.pdf
Toleranca ±1 Ohm Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 4-SIP Velikost / dimenzija 0.384" L x 0.085" W (9.75mm x 2.16mm)
Serija 4300M Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 22
Moč na element 400mW Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm) natančen opis 22 Ohm ±1 Ohm 400mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 4-SIP