4306M-101-101LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4306M-101-101LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 5 RES 100 OHM 6SIP
Podatkovni listi: 4306M-101-101LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4306M-101-101LF
Številka dela 4306M-101-101LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 5 RES 100 OHM 6SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134119 pcs Podatkovni list 4306M-101-101LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 6-SIP Velikost / dimenzija 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm)
Serija 4300M Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 100
Moč na element 250mW Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 5 Število zatičev 6
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm) natančen opis 100 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP