4308M-102-292
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4308M-102-292 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4308M-102-292
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 2.9K OHM 8SIP
Podatkovni listi: 4308M-102-292.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4308M-102-292
Številka dela 4308M-102-292 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 2.9K OHM 8SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107591 pcs Podatkovni list 4308M-102-292.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SIP Velikost / dimenzija 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm)
Serija 4300M Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 2.9k
Moč na element 400mW Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm) natančen opis 2.9k Ohm ±2% 400mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4308M-102-331LF
4308M-102-331LF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP
Na zalogi: 109294 pcs
Prenesi: 4308M-102-331LF.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP
Na zalogi: 102743 pcs
Prenesi: 4308M-102-330LF.pdf
RFQ
4308M-102-292LF
4308M-102-292LF
Opis: RES ARRAY 4 RES 2.9K OHM 8SIP