4310H-101-223LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4310H-101-223LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP
Podatkovni listi: 4310H-101-223LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4310H-101-223LF
Številka dela 4310H-101-223LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113874 pcs Podatkovni list 4310H-101-223LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 10-SIP Velikost / dimenzija 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm)
Serija 4300H Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 22k
Moč na element 300mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 9 Število zatičev 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.89mm) natančen opis 22k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP