4416P-2-562
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4416P-2-562 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4416P-2-562
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 4416P-2-562.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4416P-2-562
Številka dela 4416P-2-562 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 97084 pcs Podatkovni list 4416P-2-562.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 16-SOL Velikost / dimenzija 0.410" L x 0.295" W (10.41mm x 7.50mm)
Serija 4400P Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 5.6k
Moč na element 160mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 15 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.114" (2.90mm) natančen opis 5.6k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)