4420P-T02-103LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4420P-T02-103LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 19 RES 10K OHM 20SOIC
Podatkovni listi: 4420P-T02-103LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4420P-T02-103LF
Številka dela 4420P-T02-103LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 19 RES 10K OHM 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91359 pcs Podatkovni list 4420P-T02-103LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 20-SOL Velikost / dimenzija 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm)
Serija 4400P Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 10k
Moč na element 160mW Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 19 Število zatičev 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.114" (2.90mm) natančen opis 10k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Bussed 19 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4420P-T02-103
4420P-T02-103
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RES ARRAY 19 RES 10K OHM 20SOIC