4606X-AP2-102LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4606X-AP2-102LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4606X-AP2-102LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 3 RES 1K OHM 6SIP
Podatkovni listi: 4606X-AP2-102LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4606X-AP2-102LF
Številka dela 4606X-AP2-102LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 3 RES 1K OHM 6SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 538307 pcs Podatkovni list 4606X-AP2-102LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 6-SIP Velikost / dimenzija 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
Serija 4600X Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1k
Moč na element 300mW Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer 6-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 3 Število zatičev 6
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) natančen opis 1k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP