4608X-101-390
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4608X-101-390 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4608X-101-390
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 39 OHM 8SIP
Podatkovni listi: 1.4608X-101-390.pdf2.4608X-101-390.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 4608X-101-390
Številka dela 4608X-101-390 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 7 RES 39 OHM 8SIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5351 pcs Podatkovni list 1.4608X-101-390.pdf2.4608X-101-390.pdf
Toleranca ±1 Ohm Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SIP Velikost / dimenzija 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm)
Serija 4600X Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 39
Moč na element 200mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-SIP Druga imena 4608X-1-390
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 7
Število zatičev 8 Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) natančen opis 39 Ohm ±1 Ohm 200mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 8-SIP