4608X-102-204LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4608X-102-204LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4608X-102-204LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 200K OHM 8SIP
Podatkovni listi: 4608X-102-204LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4608X-102-204LF
Številka dela 4608X-102-204LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 200K OHM 8SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 438759 pcs Podatkovni list 4608X-102-204LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SIP Velikost / dimenzija 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm)
Serija 4600X Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 200k
Moč na element 300mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) natančen opis 200k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP